fbpx

Huviring väikestele viikingitele.

Meie väikeste viikingite huviringis, mis toimub kaks korda nädalas, leiab aset mitmes dimensioonis arendav tegevus. Mõni päev treenime koos lastega mõõgavõitlust, teine päev jällegi valmistame koos relvi, kilpe, ja turviseid, kolmandal aga istume ringis ja räägime ajaloost.

Kogu huviringi läbiv teema on Live Action Roleplay ehk siis Eesti keeles Päris Elus rollimäng, kus lapsed saavad oma tegelaskujudega minna ajast tuhat aastat tagasi.

Huviringi tegevused arendavad nii lapse füüsilist vormi, kriisiolukorras selge peaga mõtlemist, otsustamisvõimet ja tehnilist taipu.

Selleks, et õpitud oskusi kinnitada, käime koos lastega regulaarselt temaatilistel üritustel ja korraldame neid ka ise juurde.

Huviringi osalustasuks on 10€ kuus.

“Mul on ülihea meel, et selle aasta Lastekaitsepäeval liitus minu 5a poeg Tartu linna (meie jaoks terve maailma) ägedaima klubiga. Käisin pojaga Reginleifi ja Mõõgavõitlusseltsi poolt korraldatud 5 päevases Viikingite laagris ning samuti saime osa võtta ka Põhjala Pööripäeva üritusest, ja need olid meie selle suve ühed tippsündmused.

Parim tunnustus eelkõige Adelele ja Jürgenile mu poja poolt on see, kui hommikul ärgates silmi lahti tehes küsib, millal on jälle mõõgavõitlustrenn! Nagu päriselt!!!

Aitäh teile, et olemas olete ja annate lastele võimaluse tulla arvutimaailmast pärismaailma!” – Eeli Arras

Huviring toimub

T. ja N. kell 16.30 -18.00
Osalustasu 10€ kuus

Lisainfo: +372 5330 7335

Väikeste viikingite huviringi toetab Tartu Linn.